Skip to main content

WYPOŻYCZALNIA I SPRZEDAŻ SPRZĘTU MEDYCZNEGO

PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK OD 8 DO 18

ZADZWOŃ: 500-531-515 ]

Balkonik 3w1

Balkonik 3w1 to sprzęt ortopedyczny, który doskonale wspomaga poruszanie się osobom o ograniczonym zakresie ruchów lub dolegliwościach bólowych. Konstrukcja wspiera proces wstawania, stania, chodzenia i siadania. Balkonik rehabilitacyjny jest odpowiednim środkiem pomocy w wykonywaniu prostych czynności dla seniora oraz chorego. Rozwiązanie to ułatwia naukę chodzenia, odciąża kończyny dolne i kręgosłup oraz utrzymuje ciało w pionie.

Balkonik inwalidzki 3w1 — solidna konstrukcja i wygodne użytkowanie

Balkonik ortopedyczny posiada trzy zastosowania, spełniające różne potrzeby poruszania się. Konstrukcja wspiera postawę pacjenta, będącego w pozycji stojącej, kroczącej lub podczas wstawania. Regulowana wysokość, antypoślizgowe rączki oraz nakładki hamujące dają gwarancję bezpieczeństwa i stabilności. Ponadto balkonik do chodzenia jest lekki i wygodny w użytkowaniu.

Jak wypożyczyć balkonik medyczny?

Balkonik 3w1 jest dostępny w naszej wypożyczalni w cenie 30 zł miesięcznie za wynajem lub 260 zł przy kupnie. Sprzęt jest dostarczany bezpośrednio pod dom na terenie województwa śląskiego oraz małopolskiego. Poznaj naszą ofertę!

Wynajem: 30zł/miesiąc

Sprzedaż: 299,00 zł

Rehabet – wypożyczalnia i sklep sprzętu medycznego 500-531-515 lozkazywiec@gmail.com