Skip to main content

WYPOŻYCZALNIA I SPRZEDAŻ SPRZĘTU MEDYCZNEGO

PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK OD 8 DO 18

ZADZWOŃ: 500-531-515 ]

Sprzęt do wynajęcia

Zachęcamy do skorzystania z oferty sprzętu medycznego firmy Rehabet. Nasza firma dzięki prawie 10-letniemu doświadczeniu zdobyła uznanie w branży medycznej. Stosujemy innowacyjne rozwiązania, wyróżnia nas natomiast solidna jakość i profesjonalna obsługa. Oferujemy szeroki zakres sprzętu medycznego, który obejmuje przede wszystkim sprzęt rehabilitacyjny.

Wypożyczalnia i sklep sprzętu medycznego Rehabet

Produkty w Rehabet zostały zaprojektowane w taki sposób, aby pomóc w leczeniu i rehabilitacji pacjentów w różnych stopniach niesprawności. Oferujemy między innymi: łóżka rehabilitacyjne elektryczne, materace przeciwodleżynowe, koncentrator tlenu, wózki prysznicowe i inwalidzkie, chodziki, balkoniki, podnośniki wannowe czy transportowe. Nasz sprzęt jest łatwy w obsłudze, skuteczny i bezpieczny dla pacjentów.

W Rehabet cenimy sobie innowacyjność i ciągły rozwój. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy starannie monitorują postęp w dziedzinie medycyny, regularnie powiększając sklep o nowe urządzenia. Dzięki temu mamy pewność, że oferujemy sprzęt medyczny najwyższej jakości, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Profesjonalny sprzęt rehabilitacyjny zasługuje na profesjonalną opiekę

Od początku swojego istnienia nasz zespół gwarantuje kompleksową obsługę klienta, począwszy od konsultacji i doradztwa w wyborze odpowiedniego sprzętu, aż po szkolenia i wsparcie techniczne. Naszym celem jest zapewnienie pełnej satysfakcji naszych klientów i wsparcie ich w codziennej pracy. Zapewniamy dostarczenie sprzętu do domu klienta oraz montaż. W przypadku awarii nasz telefon jest czynny 24h/7.

Jeśli szukasz sprawdzonych rozwiązań w dziedzinie sprzętu medycznego, Rehabet jest właściwym wyborem. Skorzystaj z naszej oferty i przekonaj się, dlaczego jesteśmy zaufanym partnerem dla wielu placówek medycznych na terenie Śląska i Małopolski.

Łóżko rehabilitacyjne elektryczne

 1. Sterowanie za pomocą pilota
 2. Regulacja wezgłowia od leżącej do siedzącej pozycji
 3. Regulacja wysokości leżyska w zakresie 40-80cm
 4. Regulacja sekcji nóg
 5. Regulowane barierki zabezpieczające z obu stron
 6. Kółka z możliwością zablokowania
 7. Wysięgnik z uchwytem dla pacjenta
 8. Miły domowy wygląd łóżka

Wynajem:  od 120 zł do 160 zł za każdy miesiąc (cena obejmuje samo łóżko, bez materacy).

Koszt podstawowego materaca piankowego od 30 zł / miesiąc.

Sprzedaż: od 3200 zł

Koncentrator tlenu

Urządzenie przystosowane do podawania tlenu w warunkach domowych.

Możliwość ciągłej pracy 24 godziny na dobę. Każde urządzenie przygotowane do wynajęcia jest po serwisie, dzięki czemu pracuje bardzo cicho i bezawaryjnie.

Wynajem: od 150 zł do 200 zł / miesiąc. Cena obejmuje urządzenie wraz z akcesoriami do tlenoterapii tj: kaniula nosowa, przedłużacz, nawilżacz, woda destylowana.

Sprzedaż: od 1999 zł używane urządzenie

Materac przeciwodleżynowy zmiennociśnieniowy

Stosowany zawsze na materac piankowy.

Do materaca pompowane jest powietrze za pomocą rurek. Komory materaca są naprzemienne napełniane powietrzem przez pompę, zapewniając stałą zmianę punktów podparcia ciała pacjenta. Ciało pacjenta jest utrzymywane na stałej wysokości niezależnie od cyklu pracy pompy.

Wynajem: od 30 zł / miesiąc w przypadku wynajmu do naszego łóżka rehabilitacyjnego.

Sprzedaż: 199 zł nowy materac

Krzesło toaletowe wolnostojące

Idealne rozwiązanie dla osób mających problem z korzystania z tradycyjnej toalety.

 1. Regulacja wysokości
 2. Podłokietniki z antypoślizgowego tworzywa ułatwiające wstawanie
 3. Dodatkowa poprzeczka z tyłu

Wynajem: 30 zł / miesiąc

Sprzedaż: 260 zł nowe krzesło do 110 kg

Balkonik 3w1

Jego głównym przeznaczeniem jest pomoc przy wstawaniu, staniu i chodzeniu dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Może być wykorzystywany do pionizacji, obciążania kończyn dolnych, nauki chodzenia. Posiada regulacje wysokości.

Może pełnić 3 różne funkcje:

 1. Balkonik stały
 2. Balkonik kroczący
 3. Balkonik stały – dwukołowy

Wynajem: 30 zł / miesiąc

Sprzedaż: 260 zł

Chodzik

Jest sprzętem pomocniczo-rehabilitacyjnym przeznaczonym dla osób niepełnosprawnych ze schorzeniem narządu ruchu, z problemami pionizacji lub mających problem z utrzymaniem równowagi w czasie chodzenia. Wykorzystywany jest również dla utrzymania równowagi w czasie nauki chodzenia po przebytej chorobie lub urazie.

1. Rama stalowa, składana
2. Stabilna i wytrzymała konstrukcja
3. Regulacja wysokości rączek
4. Obrotowe koła
5. System hamulcowy
6. Siedzisko

Wynajem: 50 zł / miesiąc

Wózek inwalidzki

 1. Składany
 2. Podnóżki regulowane
 3. Uchylne podłokietniki
 4. Koła przednie skrętne

 Wynajem: 50 zł / miesiąc

Podnośnik wannowy

Montowany w wannie. Umożliwia komfortową i relaksującą kąpiel osobom, które nie są w stanie samodzielnie wejść i/lub wyjść z wanny.

Obsługa sprowadza się do dwóch przełączników na pilocie służących do opuszczania i unoszenia podnośnika w wannie

 Wynajem: 80 zł / miesiąc

Podnośnik transportowy

Służy do łatwego podnoszenia i transportowania pacjenta z łóżka bądź wózka inwalidzkiego.

Przydatny szczególnie przy osobach tęgich. Unoszenie pacjenta odbywa się w prosty sposób w specjalnym nosidle.

 Wynajem:  od 150 zł / miesiąc

Pulsoksymetr napalcowy

Urządzenie służące do nieinwazyjnego pomiaru saturacji krwi (poziom nasycenia hemoglobiny tlenem) oraz tętna. Pomiaru dokonuje całkowicie bezboleśnie i w bardzo prosty sposób.

Szczególnie polecany przy używaniu koncentratorów tlenowych.

 Wynajem: 30 zł / miesiąc

Wózek prysznicowy

Wózek prysznicowy to doskonałe rozwiązanie dla osób, które pomimo trudności w poruszaniu się, chcą swobodnie i komfortowo wziąć kąpiel.

Wynajem: 70 zł / miesiąc

Materac piankowy

Materac piankowy jest prostym, a jednocześnie skutecznym narzędziem prozdrowotnym dla osób, które cenią wygodę oraz funkcjonalność podczas leżenia i siedzenia. Jakościowy sen pozwala wypocząć organizmowi, wspiera regenerację, relaksuje i ma ogromny wpływ na samopoczucie, dlatego warto zdecydować się na materac, który sprosta wielu wymaganiom.

Wynajem: 20 zł / miesiąc (w zestawie z łóżkiem)

Materac przeciwodleżynowy rurowy

Wygodny materac jest podstawą dobrej jakości snu, wypoczynku organizmu oraz jego regeneracji. Decydując się jednak na zakup podkładu dla osoby chorej lub starszej, warto zasugerować się nie tylko ładnym wyglądem i materiałem wykonania, ale przede wszystkim prozdrowotnymi funkcjami.

Wynajem: 50 zł / miesiąc (w zestawie do łóżka)

Stolik przyłóżkowy

W naszej ofercie znajdują się estetyczne stoliki medyczne, którą doskonale dopasowują się do wystroju domu. Są wykonane z dobrej jakości materiałów, co pozwala zachować ich stabilność i funkcjonalność na długi okres. Stolik przyłóżkowy możemy dowieźć na życzenie pacjenta do domu.

Wynajem: 20 zł / miesiąc

Krzesło prysznicowe

Krzesło prysznicowe dla niepełnosprawnych jest solidne i wygodne, dzięki czemu zapobiega upadkom czy poślizgnięciu się i zapewnia komfort użytkowania. Chory może bezpiecznie usiąść na siedzisku i zażyć kąpieli, bez obawy przed zamoczeniem gipsu lub opatrunku na nodze.

Wynajem: 30 zł / miesiąc

Szyna CPM

Szyna CPM to urządzenie stosowane w rehabilitacji pacjentów po operacjach ortopedycznych, zwłaszcza w przypadku chirurgii stawów, takich jak staw kolanowy. Szyny CPM są zaprojektowane tak, aby stymulować ruch stawu w kontrolowany sposób, co pomaga w zapobieganiu sztywnieniu stawu, poprawie elastyczności tkanek, redukcji bólu i przyspieszeniu procesu gojenia.

Wynajem: 35 zł (doba)

Schodołaz gąsienicowy

Schodołazy gąsienicowe to specjalne urządzenia, dzięki którym osoby poruszające się za pomocą wózków inwalidzkich lub mające trudności z chodzeniem, mogą łatwiej pokonywać schody, co zwiększa ich samodzielność i mobilność. Urządzenia te są zazwyczaj przenośne, co pozwala na ich łatwe przechowywanie i transport. Zapewniają dostęp do miejsc, które wcześniej nie były w zasięgu dla osób niepełnosprawnych.

 

Wynajem: 300 zł (miesiąc), 100 zł (tydzień)