Skip to main content

WYPOŻYCZALNIA I SPRZEDAŻ SPRZĘTU MEDYCZNEGO

PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK OD 8 DO 18

ZADZWOŃ: 500-531-515 ]

Sklep

Rehabet to sklep ze sprzętem medycznym, który oferuje zarówno wypożyczenie, jak i sprzedaż nowych i używanych urządzeń służących do wspierania zdrowia i samopoczucia pacjentów z różnymi dolegliwościami. Nasz asortyment wyróżnia wysoki standard potwierdzony testami jakości oraz najnowsze technologie, dzięki czemu gwarantujemy niezawodność i wytrzymałość oferowanych produktów oraz wysoki stopień bezpieczeństwa podczas ich użytkowania. 

Rehabet – coś więcej niż sklep medyczny 

Nasz sklep oferuje szeroki wybór urządzeń o charakterze medycznym, a ich różnorodność gwarantuje, że każdy znajdzie produkt, jakiego potrzebuje. Dodatkowo zapewniamy dystrybucję sprzętu medycznego pod wskazany adres, jego montaż oraz doradztwo naszych specjalistów w zakresie użytkowania. Gwarantujemy także doskonałą obsługę klienta i telefon alarmowy dostępny przez 7 dni w tygodniu całodobowo, dzięki czemu świadczymy natychmiastowe wsparcie w przypadku wystąpienia problemów technicznych lub awarii. Nigdy nie zostawiamy chorego w potrzebie i nie pozostawiamy go bez pomocy! 

Dostępny asortyment

W swojej ofercie mamy zarówno fabrycznie nowe, jak i używane sprzęty medyczne, które są w pełni sprawne i systematycznie serwisowane, dzięki czemu osoby o ograniczonym budżecie mogą nabyć potrzebne im urządzenia w bardziej przystępnych cenach. 

Zapewnia należyte wsparcie w trakcie procesu rehabilitacji i rekonwalescencji u osób chorych, po interwencji medycznej, urazie lub w przypadku długotrwałej ograniczonej sprawności ruchowej. Wyposażone jest w elektryczny mechanizm, który umożliwia regulowanie położenia łóżka i dostosowanie go do indywidualnych preferencji użytkującego za pomocą pilota. Jego solidna konstrukcja gwarantuje stabilność i minimalizuje ryzyko upadków i urazów, dzięki czemu pacjent może czuć się w pełni bezpiecznie. Kółka pozwalają na bezproblemowy transport łóżka między pomieszczeniami, a w zależności od potrzeb mogą zostać całkowicie zablokowane, aby je unieruchomić. Łóżko zawiera także wysięgnik z uchwytem dla pacjenta umożliwiający wygodną zmianę pozycji oraz samodzielne podnoszenie się.

Koncentrator tlenu pozwala na przeprowadzanie tlenoterapii w warunkach domowych, dzięki czemu przyjmowanie tlenu może nastąpić zawsze w razie potrzeby w przyjaznym dla chorego środowisku. Domowy sprzęt do tej procedury istotnie podnosi komfort życia pacjenta, u którego wymagane jest wdrożenie postępowania terapeutycznego, którego celem jest wspomaganie funkcji oddechowych ze względu na możliwość niedotlenienia organizmu (zwłaszcza w przypadku zwłóknienia czy nowotworu płuc, przewlekłej obturacyjnej choroby płuc, astmy, mukowiscydozy i innych schorzeń związanych z funkcjonowaniem układu oddechowego). 

W przypadku osób tymczasowo lub długotrwale sparaliżowanych czy unieruchomionych – materac przeciwodleżynowy stanowi kluczowy środek zapobiegający wystąpieniu odleżyn. Umożliwia równomierne rozłożenie ciężaru na łóżku i redukuje ucisk wywierany na poszczególne części ciała, który mógłby predysponować do uszkodzeń skóry ze względu na zaburzone krążenie krwi w tych obszarach. 

Osoby, których codzienne funkcjonowanie jest utrudnione ze względu na wiek lub chorobę, często mają problemy z samodzielnym załatwianiem potrzeb fizjologicznych.  Specjalistyczne krzesło toaletowe pozwala na samodzielne korzystanie z toalety przy zachowaniu maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa zagwarantowanego przez podłokietniki wykonane z antypoślizgowego tworzywa ułatwiające wstawanie, dodatkowe oparcie z tyłu oraz możliwość dostosowania wysokości do preferencji użytkującego. 

Problemy z chodzeniem, pionizacją czy utrzymaniem równowagi mogą doprowadzić do upadków i urazów. Oferowany przez nas balkonik stanowi wsparcie przy poruszaniu się oraz wstawaniu, dzięki czemu wspomaga osoby o ograniczonej sprawności ruchowej i pozwala im na większą samodzielność. Balkonik wyróżnia wielofunkcyjność, która umożliwia dostosowanie sposobu jego użytkowania do indywidualnych potrzeb korzystającego. 

Materac przeciwodleżynowy bąbelkowy zmiennościenny

Materac przeciwodleżynowy bąbelkowy z kompresorem i zestawem naprawczym.

Cena: 199 zł

Łóżko rehabilitacyjne elektryczne PB325

Fabrycznie nowe łóżko rehabilitacyjne sterowane elektrycznie. Pomaga w codziennym funkcjonowaniu, dając skuteczność i komfort użytkowania. W tym modelu zwiększono do 200 kg dopuszczalne obciążenie robocze łóżka, poprzez wzmocnienie konstrukcji leża. Ponadto dodano możliwość regulacji twardości drewnianych listew.

Cena: 3199 zł

Łóżko rehabilitacyjne elektryczne PB331

Łóżko przeznaczone jest do rehabilitacji i pielęgnacji pacjentów zarówno w lecznictwie zamkniętym, jak i w domu. Sterowanie za pomocą pilota, regulowana wysokość w trzech miejscach: na wysokości węzgłowia, leżyska i nóg. Maksymalna waga użytkownika: 135,0 kg

Cena: 3499 zł

Używane łóżko rehabilitacyjne elektryczne

Wysokiej jakości łóżko rehabilitacyjne elektryczne, sterowane za pomocą pilota. Wykonane z jakościowych materiałów, przeznaczone zarówno dla starszych, jak i młodszych pacjentów.

Cena: od 1799 zł

Podnośnik transportowy pacjenta Vermeiren

Służy do łatwego podnoszenia i transportowania pacjenta z łóżka bądź wózka inwalidzkiego.

Przydatny szczególnie przy osobach tęgich. Unoszenie pacjenta odbywa się w prosty sposób w specjalnym nosidle.

Cena: 3999 zł

Koncentrator tlenu Philips EverFlo

Urządzenie przystosowane do podawania tlenu w warunkach domowych. Wysokiej jakości, cichy i niezawodny.

Cena: 3299 zł

Materac zmiennociśnieniowy rurowy

Do materaca pompowane jest powietrze za pomocą rurek. Komory materaca są naprzemienne napełniane powietrzem przez pompę, zapewniając stałą zmianę punktów podparcia ciała pacjenta. Ciało pacjenta jest utrzymywane na stałej wysokości niezależnie od cyklu pracy pompy.

Cena: 499 zł

Wózek prysznicowy

Wózek prysznicowy to doskonałe rozwiązanie dla osób, które pomimo trudności w poruszaniu się, chcą swobodnie i komfortowo wziąć kąpiel.

Cena: 799 zł

Stolik przyłóżkowy

Stolik przyłóżkowy to niewielki mebel umieszczany przy łóżku rehabilitacyjnym. Jego głównym celem jest dostarczenie wygody i praktyczności podczas wypoczynku w łóżku oraz umożliwienie przechowywania różnych przedmiotów na wyciągnięcie ręki.

Cena: 299 zł

Balkonik 3w1

Balkonik 3-funkcyjny może być wykorzystywany do pionizacji, obciążania kończyn dolnych, nauki chodzenia. Posiada regulacje wysokości.

Może pełnić 3 różne funkcje:

  1. Balkonik stały
  2. Balkonik kroczący
  3. Balkonik stały – dwukołowy

Cena: 299 zł

Krzesło toaletowe

Idealne rozwiązanie dla osób mających problem z korzystania z tradycyjnej toalety.

  1. Regulacja wysokości
  2. Podłokietniki z antypoślizgowego tworzywa ułatwiające wstawanie
  3. Dodatkowa poprzeczka z tyłu

Cena: 299 zł

Chodzik 4-kołowy

Jest sprzętem pomocniczo-rehabilitacyjnym przeznaczonym dla osób niepełnosprawnych ze schorzeniem narządu ruchu, z problemami pionizacji lub mających problem z utrzymaniem równowagi w czasie chodzenia. Wykorzystywany jest również dla utrzymania równowagi w czasie nauki chodzenia po przebytej chorobie lub urazie.

Cena: 499 zł

Prześcieradło ochronne na materac

Aby zadbać o dobrą kondycję materaca, polecamy zakupić prześcieradło ochronne na materac. Pozwala on zadbać o wygodę osoby, w dodatku chroniąc materac przed zniszczeniem. Wyrób medyczny przeznaczony jest dla pacjentów długotrwale leżących lub unieruchomionych.

Cena: 70 zł

Ochraniacz na materac

Ochraniacz na materac jest niezbędnym elementem, który chroni nasz materac przed zniszczeniem. Polecany jest osobom długotrwale leżącym lub unieruchomionym.

Cena: 30 zł

Filtr do koncentratora Invacare

Filtr do koncentratora Invacare długi – to niezbędny element koncentratora tlenu. Pozwala on na filtracje powietrza, przez co zapewnia odpowiednią pracę urządzenia. Element ten pasuje do wielu urządzeń od marki Invacare.

Cena: 60 zł

Nawilżacz

Nawilżacz powietrza to nieodłączny element koncentratora tlenu. Jest to pojemnik napełniony wodą, instalowany przy urządzeniu. Jego zadaniem jest nawilżanie powietrza, które dostarczane jest pacjentowi. Posiada on 3 zawory bezpieczeństwa.

Cena: 30 zł

Uchwyt do łóżka rehabilitacyjnego

Uchwyt do łóżka rehabilitacyjnego to niezbędny element, pomagający osobom podnieść się o własnych siłach. Dzięki niemu pacjent, może stabilnie i bezpiecznie wesprzeć się na urządzeniu. Jest to akcesorium, dające poczucie bezpieczeństwa oraz samodzielności pacjenta.

Cena: 50 zł

Filtr do koncentratora Devilbiss

Filtr do koncentratora powietrza Devilbiss — to podstawowy element do filtracji powietrza w koncentratorze. Odpowiada on za optymalne nasycenie powietrza dostarczane do urządzenia. Jego wymiana jest niezbędna do poprawnego działania koncentratora.

Cena: 40 zł

Suwak do łóżka rehabilitacyjnego

Suwak do łóżka rehabilitacyjnego — odpowiada za wysokość barierek przynależących do łóżka rehabilitacyjnego. Dzięki nim możemy sterować wysokością barierek, dbając o bezpieczeństwo osoby leżącej.

Cena: 25 zł

Uchwyt listwy sprężynującej

Uchwyt listwy sprężynującej — przeznaczony jest do drewnianej ramy łóżka. Mocowany na zszywki odpowiada za stabilizację.

Cena: 5 zł

Pulsoksymetr napalcowy

Urządzenie służące do nieinwazyjnego pomiaru saturacji krwi (poziom nasycenia hemoglobiny tlenem) oraz tętna. Pomiaru dokonuje całkowicie bezboleśnie i w bardzo prosty sposób.

Szczególnie polecany przy używaniu koncentratorów tlenowych.

 Sprzedaż: 99 zł

Ssak medyczny

Ssak medyczny to specjalistyczny sprzęt służący do odsysania nadmiernej wydzieliny. Może nią być krew, ropa, śluz, a nawet wymiociny. Najczęściej używany jest w szpitalach oraz w karetkach, jak i w domach rodzinnych.

Sprzedaż: 599 zł

Materac piankowy

Materac piankowy to jeden z najważniejszych elementów łóżka rehabilitacyjnego. Dzięki odpowiedniemu przystosowaniu, osoba długoleżąca ma możliwość komfortu oraz bezpieczeństwa całego ciała.

W naszym asortymencie posiadamy dwa materace o różnych rozmiarach z następującymi cenami:

Sprzedaż:

200x90x10cm – 399 zł
200x90x15cm – 499 zł