Skip to main content

WYPOŻYCZALNIA I SPRZEDAŻ SPRZĘTU MEDYCZNEGO

PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK OD 8 DO 18

ZADZWOŃ: 500-531-515 ]

Chodzik

Chodzik rehabilitacyjny pomaga w komfortowym poruszaniu się przez starsze czy chore osoby. Pacjent może oprzeć część ciężaru na chodniku, tym samym ułatwiając sobie chodzenie, nie obciążając przy tym swojego organizmu. W Rehabet oferujemy wynajem wysokiej jakości chodziki. 

Dlaczego warto wynająć chodzik rehabilitacyjny z siedziskiem?

Chodzik dla seniora czy osoby niepełnosprawnej zapewnia bezpieczne i wygodne poruszanie się, podnoszenie lub utrzymywanie równowagi. Stabilna i wytrzymała konstrukcja wyposażona jest w system hamulcowy, regulowane rączki, obrotowe koła oraz siedzisko. Gdy pacjent poczuje zmęczenie, może swobodnie oprzeć się o zamontowany taboret i odpocząć. Rama wykonana jest ze stali, co daję nam gwarancję długiego użytkowania. Wartą uwagi funkcjonalnością jest opcja składania chodzika w razie potrzeby przeniesienia, przechowania lub przetransportowania.

Wypożyczenie chodzika — Katowice, Kraków

Nasza wypożyczalnia chodzików rehabilitacyjnych oferuje sprzęt w cenie 50 zł miesięcznie. Dowozimy chodziki bezpośrednio do klienta na terenie województwa śląskiego oraz małopolskiego. Dbamy o komfort pacjenta oraz jego bliskich podczas współpracy, wspierając przy transporcie oraz dostosowaniu sprzętu do indywidualnych potrzeb każdego.

Wynajem: 50,00 zł/miesiąc

Sprzedaż: 499,00 zł

Rehabet – wypożyczalnia i sklep sprzętu medycznego 500-531-515 lozkazywiec@gmail.com