Skip to main content

WYPOŻYCZALNIA I SPRZEDAŻ SPRZĘTU MEDYCZNEGO

PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK OD 8 DO 18

ZADZWOŃ: 500-531-515 ]

 Koncentrator tlenu

Koncentrator tlenu to praktyczne urządzenie medyczne, które wyglądem przypomina niewielką walizkę. Niech jednak nikogo nie zwodzi jego niepozorny wygląd, ponieważ aparat jest niezwykle ważnym urządzeniem wspierającym układ oddechowy. Powietrze zawarte w koncentratorze zawiera podwyższoną zawartość tlenu, co pomaga w leczeniu wielu schorzeń i chorób.

Kto powinien zaopatrzyć się w domowy koncentrator tlenu?

Ze względu na lekką wagę i nieduże rozmiary, sprzęt można swobodnie przenosić w dowolne pomieszczenie w domu. Aparat do tlenoterapii dostarcza oczyszczony tlen pacjentom, którzy potrzebują dodatkowego wsparcia przy oddychaniu. Koncentrator jest szczególnie przydatny, osobom chorującym onkologicznie lub zmagającym się z zaburzeniami serca i układu oddechowego, lub nocnym bezdechem. Urządzenie poprawia jakość snu, wspiera układ odpornościowy i wzmacnia organizm. Co więcej, działa również bakteriobójczo.

Dlaczego warto wypożyczyć zestaw do tlenoterapii?

Koncentrator tlenu niesie za sobą pakiet korzyści i zalet. Zestaw do tlenoterapii jest wygodny i łatwy w użytkowaniu, jednocześnie bardziej ekonomiczny w zestawieniu z innymi urządzeniami tego typu. Ponadto koncentrator tlenu jest bezpieczniejszym zamiennikiem butli ze sprężonym tlenem, która może stwarzać ryzyko wybuchu lub pożaru.

W Rehabet udostępniamy wysokiej jakości koncentratory tlenu. Wypożyczalnia pomaga w dostarczeniu aparatu do domu dla pacjentów na terenie województwa śląskiego i małopolskiego w cenie 150-200 zł miesięcznie.

Wynajem: od 150,00zł do 200,00 zł/ miesiąc. Cena obejmuje urządzenie wraz z akcesoriami do tlenoterapii tj: kaniula nosowa, przedłużacz, nawilżacz, woda destylowana

Sprzedaż: od 1999zł używane urządzenie

Rehabet – wypożyczalnia i sklep sprzętu medycznego 500-531-515 lozkazywiec@gmail.com