Skip to main content

WYPOŻYCZALNIA I SPRZEDAŻ SPRZĘTU MEDYCZNEGO

PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK OD 8 DO 18

ZADZWOŃ: 500-531-515 ]

Krzesło prysznicowe

W naszej wypożyczalni oferujemy szeroki zakres sprzętów rehabilitacyjnych m.in. praktyczne przyrządy wspomagające poruszanie się, jak i komfortowe siedziska. Na krzesło prysznicowe warto zdecydować się, aby wesprzeć codzienne czynności higieniczne osób, które wymagają w tej sytuacji szczególnej pomocy. 

Seniorzy, chorzy, a także osoby, których stan fizyczny nie pozwala swobodnie wziąć kąpieli, powinni zaopatrzyć się w tego rodzaju sprzęt ortopedyczny. 

Dlaczego warto wynająć krzesło prysznicowe?

Krzesło prysznicowe dla niepełnosprawnych jest solidne i wygodne, dzięki czemu zapobiega upadkom czy poślizgnięciu się i zapewnia komfort użytkowania. Chory może bezpiecznie usiąść na siedzisku i zażyć kąpieli, bez obawy przed zamoczeniem gipsu lub opatrunku na nodze. Dodatkowo krzesełko posiada oparcie i podłokietniki, a także specjalne dziurki ułatwiające odpływ wody. Taboret ma możliwość regulacji wysokości do indywidualnych potrzeb każdego, a sama konstrukcja jest niezwykle lekka. Tego rodzaju wyposażenie łazienki nie zajmuje dużo miejsca, jednak skutecznie usprawnia wykonywanie prostych czynności bez dodatkowych obciążeń organizmu.