Skip to main content

WYPOŻYCZALNIA I SPRZEDAŻ SPRZĘTU MEDYCZNEGO

PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK OD 8 DO 18

ZADZWOŃ: 500-531-515 ]

Krzesło toaletowe wolnostojące

Krzesło toaletowe jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które mają trudność w korzystaniu z tradycyjnej ubikacji. Konstrukcja ta pozwala w bezpieczny i komfortowy sposób wypróżnić się, dając jednocześnie poczucie prywatności i wygody.

Jak wygląda krzesło sanitarne?

Krzesło toaletowe dla seniora i niepełnosprawnych pełni ważną funkcję w wykonywaniu czynności higienicznych. Jeżeli stała toaleta jest za nisko lub za wysoko, umiejscowiona może sprawiać nie tylko trudność, ale również zagrożenia dla chorego. Krzesło sanitarne zostało zaprojektowane z myślą o właśnie takich sytuacjach, ograniczając wszelkie ryzyko poślizgnięcia się lub upadku.

Krzesło toaletowe wolnostojące ma regulowaną wysokość, dodatkową poprzeczkę z tyłu oraz antypoślizgowe podłokietniki, które pomagają we wstawaniu. Sprzęt można przenosić i oczyszczać z zabrudzeń.

Jak wypożyczyć krzesło toaletowe w Krakowie lub Katowicach?

Wypożyczalnia Rehabet oferuje wynajem krzesła toaletowego w kwocie 30 zł miesięcznie lub zakup nowego krzesła do 110 kg za 260 zł. Dowozimy sprzęt w wyznaczone miejsce i zapewniamy szybką realizację. Doradzimy również w możliwości składania wniosku o dofinansowanie na urządzenia i sprzęty rehabilitacyjne.

Wynajem: 30,00 zł/miesiąc

Sprzedaż: 299,00 zł nowe krzesło do 110kg

Rehabet – wypożyczalnia i sklep sprzętu medycznego 500-531-515 lozkazywiec@gmail.com