Skip to main content

WYPOŻYCZALNIA I SPRZEDAŻ SPRZĘTU MEDYCZNEGO

PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK OD 8 DO 18

ZADZWOŃ: 500-531-515 ]

Łóżko rehabilitacyjne elektryczne

Łóżko rehabilitacyjne używane jest przede wszystkim w szpitalach, jednak coraz częściej znajduje praktyczne zastosowanie w domach każdego z nas. Jeżeli zaistniała potrzeba wsparcia w funkcjonowaniu starszej lub nie w pełni sprawnej osoby, łóżko ortopedyczne elektryczne jest doskonałym rozwiązaniem. W Rehabet świadczymy usługi sprzedaży, a także wypożyczalni łóżek rehabilitacyjnych. 

Łóżko dla chorych czy seniorów spełnia szczególną funkcję w czasie wzmożonego wysiłku i przeciążenia organizmu. Jest dobrym wyborem, jeżeli chory ma trudności z przemieszczaniem się, podnoszeniem lub zaśnięciem. Łóżko pomaga w codziennym funkcjonowaniu, dając skuteczność i komfort użytkowania.

Wypożyczalnia i sprzedaż łóżka rehabilitacyjnego elektrycznego — Śląsk i Małopolska

Jakość wykonania, przyjemny design i  łatwa obsługa łóżek, przemawiają za ich wyborem dla siebie lub bliskiej osoby. Produkt jest w pełni regulowany, co pozwala dostosować elementy do indywidualnych potrzeb każdego. System umożliwia sterowanie wysokością leżyska, sekcją nóg, barierek zabezpieczających oraz oparcia do pozycji leżącej i siedzącej. Ponadto łóżko ortopedyczne można dowolnie przemieszczać, dzięki kółkom z opcją blokady, a sam sprzęt posiada dodatkowy wysięgnik wspomagający wstawanie. Nowoczesny system jest sterowany elektronicznie za pomocą pilota, co pozwala dostosowywać funkcje nawet przez osobę chorą.

W Rehabet wynajem łóżek rehabilitacyjnych jest możliwy w atrakcyjnej cenie 120 zł za miesiąc, dodatkowo z wygodnym materacem w kwocie 20 zł. Działamy na terenie województwa śląskiego i małopolskiego, dowożąc sprzęt pod sam dom. Chcemy, żeby każdy poczuł się zaopiekowany od pierwszego kontaktu z nami, aż po skorzystanie z funkcjonalnego łóżka ortopedycznego.

Wynajem:  od 120,00 zł za każdy miesiąc. (cena obejmuje samo łóżko, bez materacy).

Koszt podstawowego materaca piankowego od 20zł/miesiąc

Sprzedaż: od 3199,00 zł.
Używane: 1799,00 zł

Rehabet – wypożyczalnia i sklep sprzętu medycznego 500-531-515 lozkazywiec@gmail.com

Galeria