Skip to main content

WYPOŻYCZALNIA I SPRZEDAŻ SPRZĘTU MEDYCZNEGO

PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK OD 8 DO 18

ZADZWOŃ: 500-531-515 ]

Materac przeciwodleżynowy zmiennociśnieniowy

Materac przeciwodleżynowy zmiennociśnieniowy przypadnie do gustu seniorom, chorym, ale również każdemu, kto chce szczególnie zadbać o swoją jakość snu, samopoczucie i zdrowie.

Czym jest materac przeciwodleżynowy?

Materac przeciwodleżynowy został zaprojektowany z myślą o osobach, które spędzają długi okres w pozycji leżącej lub siedzącej na łóżku. Ma na celu zapobiec odleżynom, czyli obumieraniu tkanek, z powodu długotrwałego dociskania ciała do podłoża. W tym akcesorium zastosowano metodę napełniania powietrzem. Materac przeciwodleżynowy bąbelkowy składa się z komór, do których doprowadzane jest powietrze za pomocą rurek. Powietrze wypełniane jest przez pompę, która dostosowuje punkty podparcia do ciała, utrzymując je w stabilnej pozycji i na odpowiedniej wysokości.

Wypożyczalnia materaca przeciwodleżynowego na wersalkę

Materace są nie tylko wygodne, ale przede wszystkim prozdrowotne. Wspierają układ krążenia, rozluźniają mięśnie i pomagają zasnąć. Sprawdzają się nie tylko na łóżkach rehabilitacyjnych, ale także zwykłych wersalkach. Wypożyczalnia Rehabet oferuje materace na wynajem, jak i sprzedaż. Sprawdź, jakie mamy dostępne oferty!