Skip to main content

WYPOŻYCZALNIA I SPRZEDAŻ SPRZĘTU MEDYCZNEGO

PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK OD 8 DO 18

ZADZWOŃ: 500-531-515 ]

Podnośnik transportowy dla niepełnosprawnych

Dla kogo dedykowany jest podnośnik transportowy? Sprzęt pomaga w podnoszeniu oraz transportowaniu osób o znacznym ograniczeniu zakresu ruchu.

Podnośnik dla osoby niepełnosprawnej jest niezwykle istotnym wsparciem dla bliskich, którzy potrzebują pomocy w przeniesieniu chorego na łóżko czy wózek inwalidzki. Urządzenie jest szczególnie polecane opiekunom, którzy potrzebują asysty w transporcie tęgich osób. Podnośnik transportowy odciąża w ten sposób opiekuna, jednocześnie zapewniając komfort i bezpieczeństwo chorego.

W jaki sposób działa podnośnik transportowy dla niepełnosprawnych?

System opiera się na specjalnym nosidle, które podtrzymuje ciężar ciała, zabezpieczenia przed przewróceniem chorego i pomaga w przemieszczaniu. Solidny, metalowy stelaż podtrzymuje w wygodnej pozycji.

W Rehabet wynajmujemy podnośnik transportowy dla osoby niepełnosprawnej za 120 zł miesięcznie. Zapewniamy transport sprzętu pod sam dom na terenie całego województwa śląskiego i małopolskiego. Czy wiesz, że możesz ubiegać się również o dofinansowanie na podnośnik transportowy? W tym celu należy złożyć odpowiednie wnioski do MOPS, PCPR lub MOPR. Pomożemy Ci w tym!

Wynajem:  od 120zł/miesiąc

Sprzedaż: 3999,00 zł

Rehabet – wypożyczalnia i sklep sprzętu medycznego 500-531-515 lozkazywiec@gmail.com

Galeria