Skip to main content

WYPOŻYCZALNIA I SPRZEDAŻ SPRZĘTU MEDYCZNEGO

PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK OD 8 DO 18

ZADZWOŃ: 500-531-515 ]

Pulsoksymetr napalcowy

Pulsoksymetr napalcowy to urządzenie elektroniczne, które pomaga w szybki i jasny sposób zbadać poziom saturacji we krwi. To niewielkie narzędzie powinno znaleźć się w domu każdego z nas, ponieważ rejestruje tętno oraz nasycenie hemoglobiny tlenem, co pozwala wcześnie wykryć zaburzenia organizmu, niedotlenienie czy hipoksemię.

Pulsoksymetr jest bardzo prosty w użyciu — wystarczy zacisnąć go na palcu i zaczekać na odczyt wyniku. Jest to nieinwazyjne badanie, które dokonuje pomiaru w sposób bezpieczny i całkowicie bezbolesny. 

Pulsometr medyczny napalcowy — urządzanie do saturacji krwi

Jaki wynik powinien wskazywać pulsoksymetr napalcowy? Urządzenie dedykowane jest zarówno seniorom, dorosłym, jak i młodzieży. Prawidłowa norma pomiaru wynosi 95-99% dotlenienia krwi. Jeżeli wynik jest poniżej normy, należy udać się na dodatkowe badania. Pulsoksymetr na wczesnym etapie pomaga wykryć niebezpieczny spadek normy, które może zagrażać zdrowiu.

W naszej ofercie proponujemy estetycznie wykonany pulsoksymetr, który sprawdzi się zarówno w domowych warunkach, jak i w podróży. W kwocie 30 zł miesięcznie wynajmiemy urządzenie, które wesprze w kontroli zdrowia Twoich bliskich.

Wynajem: 30zł/miesiąc

Sprzedaż: 99 zł

Rehabet – wypożyczalnia i sklep sprzętu medycznego 500-531-515 lozkazywiec@gmail.com