Skip to main content

WYPOŻYCZALNIA I SPRZEDAŻ SPRZĘTU MEDYCZNEGO

PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK OD 8 DO 18

ZADZWOŃ: 500-531-515 ]

Stolik przyłóżkowy

Jeżeli Ty lub Twój bliski spędzacie dużo czasu w pozycji siedzącej czy leżącej – dużym ułatwieniem stanie się stolik przyłóżkowy. To niepozorne wyposażenie domu pomaga w codziennym funkcjonowaniu, dzięki praktycznemu zastosowaniu. Dlaczego warto wynająć stolik nad łóżko?

To niewielkie wyposażenie sypialni jest bardzo pomocne w przypadku długotrwałego przebywania w łóżku. Stolik przyłóżkowy z kółeczkami został zaprojektowany z myślą o seniorach, niepełnosprawnych oraz chorych, którzy muszą poświęcić więcej energii na wysiłek spowodowany przemieszczaniem się czy wstawaniem z łóżka. Stoliczek można swobodnie przesuwać, aby był zawsze pod ręką. Regulowana wysokość, zwrotne kółka oraz składana deska umożliwiają wygodne korzystanie z blatu. Można postawić na nim śniadanie, książki, herbatę, lekarstwa czy sprzęt medyczny. Szybki dostęp do stoliczka i możliwość transportowania ułatwia codzienne funkcjonowanie.

Wynajmij stolik przyłóżkowy z pomocą Rehabet

W naszej ofercie znajdują się estetyczne stoliki medyczne, którą doskonale dopasowują się do wystroju domu. Są wykonane z dobrej jakości materiałów, co pozwala zachować ich stabilność i funkcjonalność na długi okres. Stolik przyłóżkowy możemy dowieźć na życzenie pacjenta do domu.

Cena zakupu: 299 zł

Cena wypożyczenia: 20 zł miesięcznie

Rehabet – wypożyczalnia i sklep sprzętu medycznego 500-531-515 lozkazywiec@gmail.com