Skip to main content

WYPOŻYCZALNIA I SPRZEDAŻ SPRZĘTU MEDYCZNEGO

PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK OD 8 DO 18

ZADZWOŃ: 500-531-515 ]

Wózek inwalidzki

Wózek inwalidzki jest najlepszym rozwiązaniem, aby seniorzy, niepełnosprawni lub osoby po przebytym urazie, mogły bezpiecznie i komfortowo poruszać się po domu oraz poza nim. Tego rodzaju sprzęt ortopedyczny ułatwia opiekunowi transport pacjenta do samochodu, pomieszczeń gospodarczych czy do centrum medycznego.

Wózek rehabilitacyjny jest wyposażony w regulowany podnóżek i podłokietniki, a także skrętne przednie koła. Bardzo praktyczną funkcją jest możliwość składania, co pozwala zaoszczędzić miejsce w domu, swobodnie przewozić transporter w pojeździe lub schować w razie konieczności.

Wypożyczalnia wózków inwalidzkich – atrakcyjna cena i bezpieczny wynajem

Wynajem wózka inwalidzkiego w Rehabet gwarantuje solidne wykonanie sprzętu, atrakcyjną ofertę oraz szybką realizację. Wypożyczamy w cenie 50 zł miesięcznie na terenie województwa śląskiego i małopolskiego. Realizujemy dowozy pod sam dom. Ponadto można ubiegać się o wsparcie finansowe dla osób niepełnosprawnych z instytucji MOPS, MOPR lub PCPR. Pomożemy Ci w tym! Sprawdź, jak dobrze mieć zaopatrzyć się wózek ortopedyczny!

 Wynajem: 50,00 zł/miesiąc

Rehabet – wypożyczalnia i sklep sprzętu medycznego 500-531-515 lozkazywiec@gmail.com