Skip to main content

WYPOŻYCZALNIA I SPRZEDAŻ SPRZĘTU MEDYCZNEGO

PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK OD 8 DO 18

ZADZWOŃ: 500-531-515 ]

Wózek Prysznicowy

Wózek prysznicowy to doskonałe rozwiązanie dla osób, które pomimo trudności w poruszaniu się, chcą swobodnie i komfortowo wziąć kąpiel. Urządzenie pomaga w bezpieczny sposób przemieszczać się po domu, tym samym umożliwiając stabilne umiejscowienie pod prysznicem lub w okolicach wanny. Wózek jest wyprodukowany z wytrzymałych materiałów, które nie ulegają zniszczeniu pod wpływem wody i pozwalają jej na odpływ.

Dlaczego warto wypożyczyć wózek prysznicowy?

Domowy wózek prysznicowy jest ogromnym wsparciem dla chorych, jak i ich bliskich. Sprzęt wspiera opiekunów w przenoszeniu i przewożeniu ich pacjentów pod prysznic, dając gwarancję bezpieczeństwa i wygody. Wózek prysznicowy jest bardzo lekki i zwrotny, co ułatwiaj przemieszczanie się po domu. Transporter jest dobrym wyborem dla seniorów, ale także osób, które chcą zażyć kąpieli pomimo założonego gipsu lub opatrunku.

W jaki sposób wynająć wózek prysznicowy?

Nasza wypożyczalnia gwarantuje sprawną realizację pod same drzwi na terenie województwa małopolskiego i śląskiego. Wynajmujemy wózek wyposażony w stabilne siedzisko i oparcie oraz podłokietniki, który pozwoli wygodnie wziąć kąpiel.

Cena zakupu: 799 zł

Cena wypożyczenia: 70 zł miesięcznie

Rehabet – wypożyczalnia i sklep sprzętu medycznego 500-531-515 lozkazywiec@gmail.com